GND ALUMİNYUM KOMPOZİT
HAKKINDA

GND Alüminyum Kompozit, sahip olduğu tecrübeyi, güçlü teknik kadrosu ve Avrupa standartlarındaki imalat ve montaj kalitesi ile pekiştirmekte ve her geçen yıl büyüyen hedeflerine başarıyla ulaşmaktadır.

Cephe sistemlerinin uygulayıcısı olarak lider olma ana hedefi çerçevesinde yatırımlarını sürekli devam ettirmekte olan Güney Doğu Alüminyum cephe sistemleri için gerekli her türlü yan malzeme imalatının yapılabilmesine imkan sağlayan bir çok imalat hattını bünyesinde kurarak, dışa bağımlılığı büyük ölçüde ortadan kaldırmakta, makine parkını son teknolojilere göre sürekli yenilemekte ve başta teknik kadro olmak üzere imalattan montaja tüm çalışanlarının eğitimine büyük önem vermektedir.

Firmamızda mimari ve endüstriyel sektörlerde kullanılan alüminyum ekstrüzyon profiller ve cephe uygulamaları için alüminyum kompozit paneller olmak üzere iki ana ürün grubunda ürünler sunulmaktadır.

Image

NEDEN GND?

DENEYİMLİ BİR EKİPLE ÇALIŞMAK

Biz, alanında tecrübeli,eğitimli ve bilgili bir ekiple proje anı ve sonrası destek hizmeti sağlamaktayız. Her türlü sorunlarınıza çözümler sunmak işinize değer katmak, önde gelen prensiplerimizdendir.

ÇÖZÜM ODAKLI İNOVATİF YAKLAŞIM

Yıllarca kazandığımız tecrübemizi, kalite, güvenilirlik ve prensipli çalışma sistemini korumak ve geliştirmektir. Bu güne kadar kamu sektöründe ve özel sektörde üstlenmiş olduğumuz taahhütlerimizi, doğru ve titiz çalışma prensibimizle, kusursuzca ve övgüyle tamamladık.

HER AŞAMADA TOPLAM KALİTE ANLAYIŞI

Firmamız “Toplam Kalite Yönetimi” anlayışını benimsemiştir ve kaliteyi yakalamanın bir tesadüf değil; aksine gerçekleştirme arzusu, samimi gayret ve akılcı uygulamanın birleşimi olduğuna inanmaktadır.

Kalite Politikamız; müşterilerimize, uluslararası kalite standartlarını yüksek verimlilik, rekabetçi fiyatlar ile zamanında sunmak. Çalışanlarımızın kalite bilincini yükseltmek. Sürekli iyileştirmeyi hedef almış olan yönetim anlayışı, israfın azaltılması ve yalın üretim yöntemlerini hayata geçirmeyi toplam kalite anlayışının asli unsuru kabul etmektedir.

TECRÜBEMİZİ SİZİNLE PAYLAŞMAKTAN ONUR DUYACAĞIZ.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

GND Alüminyum olarak giydirme cephe sektöründe üstlendiğimiz projeleri, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda şartnamelere, sözleşmelere ve standartlara uygun olarak, tam zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmek için;

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir biçimde saptayıp kendilerine en etkin çözümleri sunmayı,
  • Teknolojideki yenilikleri takip etmeyi,
  • Tüm çalışanların eğitimini ve sürekli gelişimini sağlamak için faaliyetlerde bulunmayı,
  • Ürün ve hizmet kalitesini iyileştirmeyi,
  • Yüksek fayda sağlayacak ürün ve hizmet sunumu ile müşteri memnuniyetini arttırmayı,
  • Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak sürekli gelişmeyi,
  • Tüm personelimizin görüş ve önerilerini dikkate alarak ve takım çalışmasına özendirerek sürekli iyileştirmeye katkıda bulunmalarını amaç ediniriz.